Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü Kayseri Havalimanı için ihale açacağını duyurdu. Söz konusu ihale kapsamında Kayseri Havalimanı’nda yer alan reklam yerleri kiralanabilecek.  

İhaleye katılmak için sözleşme ve katılım şartlarını, DHMİ Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Ticaret Başkanlığı ile Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'nden 500 TL karşılığında temin edilebilecek. X-ray cihazı üzerine reklam vermek isteyenler; 10 Haziran saat 13.00'e kadar evrakları tamamlayarak DHMİ Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'ne teslim edecek. X-ray cihazı üzerine alınacak reklam kiralama ihalesi,  10 Haziran saat 13.30'da DHMİ Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'nde yapılacak.

Başkan Büyükkılıç, Mimarsinan Kurban Pazarında! Başkan Büyükkılıç, Mimarsinan Kurban Pazarında!

Kayseri Havalimanı Ihale

Metal dedektör cihazının üzerine reklam verilmesi için yapılacak kiralama ihalesine katılmak isteyenler sözleşme ve katılım şartlarını yine aynı şekilde DHMİ Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Ticaret Başkanlığı ile Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'nden 500 TL karşılığında temin edebilecek. Metal dedektör üzerine reklam konulması için ihaleye girmek isteyenler evraklarını, 10 Haziran saat 13.00'e kadar DHMİ Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'ne teslim edecek. Metal dedektör cihazı üzerine reklam konulması ihalesi 10 Haziran saat 14.30'da DHMİ Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'nde yapılacak.

Pole banner reklam yerlerinin kiralanması için yapılacak  ihaleye katılmak isteyenler, gerekli evraklarını tamamlayarak 10 Haziran saat 13.00'e kadar DHMİ Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'ne teslim edecek. İhalenin zamanı ise saat 15.30'da DHMİ Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'nde yapılacak.

LED TV reklam yerlerinin kiralanması için yapılacak olan ihaleye katılmak isteyenler ise evraklarını 10 Haziran saat 13.00'e kadar hazırlayarak DHMİ Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'ne teslim etmesi gerekiyor. Yapılacak ihale ise saat 16.30'da DHMİ Kayseri Havaalanı Müdürlüğü'nde yapılacak.

Kaynak: İHA