Kayseri Talas ilçesinde kurulan kurban pazarına sakatat ve et toplamak için gelen ve zabıtalarla tartışınca kendini elektrik direğine asan Ali B.’nin (45) açıklaması yürekleri dağladı.

Sakatat ve et toplamak için geldiği kurban pazarında, zabıta görevlileri ile tartışınca elektrik direğine bağladığı iple kendini asan Ali B. İsimli vatandaşa X isimli sosyal medya platformunda ‘doranavirüs’ isimli bir hayırsever tarafından ulaşılarak yardım edildi. Ali B.’nin 6 torunu için sakatat toplamaya geldiği öğrenildi.

‘İstediği Sadece Sakatatmış’

Ümit Özdağ’dan Şok İddia: Kayseri’de Suriyeli Bir Sabıkalı, Türk Gencini Bıçaklıyor… Ümit Özdağ’dan Şok İddia: Kayseri’de Suriyeli Bir Sabıkalı, Türk Gencini Bıçaklıyor…

Bu zamana kadar birçok mağdura ulaşmış ve 6 Şubat depremlerinde ihtiyaç sahiplerine yardımlarda bulunmasıyla tanınmış olan Dora’navirüs isimli kullanıcı X hesabı üzerinden açıklamalarda bulunarak, ‘Abimiz hastaneden taburcu oldu. Adresine kurban ulaştı. Yetkililer haberdar edildi. İstediği sadece sakatatmış, ‘Kızım 6 torunum var mumbar istemişlerdi, valla sadece onu istedim başka bi şey istemedim, bi hayırsever verecekti izin vermediler’ dedi. Esirgeyenleri Allah’a havale ediyorum. Abimizin evine et dolduruldu’ dedi.

Dorana

Kaynak: ÖZEL HABER