Kayseri'de Büyükşehir Belediyesi öğrencilere yönelik desteğini sürdürürken bu kapsamda 27 bin 570 öğrenciye 23 milyon 762 bin TL'lik kırtasiye yardımı yapıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ihtiyaç sahibi ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine kırtasiye yardımları için verdiği talimat sonrası, Büyükşehir Belediyesi, şuana kadar 27 bin 570 öğrenciye 23 milyon 762 bin TL kırtasiye yardımı yaptı.

Büyükkılıç Talimat Verdi Öğrencilere Yardım Yağdı

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gönül belediyeciliğinin en güzel örnekleri sayılabilecek projeler kapsamında Kayseri il sınırları içerisinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için kırtasiye yardımı talimatı verdi.

Sınava Girecekler Dikkat! Giriş Belgeleri Erişime Açıldı Sınava Girecekler Dikkat! Giriş Belgeleri Erişime Açıldı

Bu kapsamda, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından Kayseri il sınırları içerisinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ve dar gelirli olup ilk, orta ve lisede öğrencisi olan ailelere nakdi kırtasiye yardımı gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi, 2 yıldır süren destekler çerçevesinde şuana kadar 27 bin 570 öğrenciye 23 milyon 762 bin TL yardım yaptı.

Muhabir: HABER MERKEZİ