Kayseri'de Kocasinan Belediyesi tarafından hayata geçirilen proje kapsamında Başkan Ahmet Çolakbayraktar, ilçede yaşayan ailelerin evlat sevincine ortak oluyor.

Kayseri'de Kocasinan Belediyesi, 2015 yılında hayata geçirdiği ‘Hoş Geldin Bebek Projesi' çerçevesinde yeni evlat sevinci yaşayan ailelere destek oluyor.

Sosyal belediyecilikte Türkiye’ye örnek olduklarını ve farkındalık oluşturduklarını ifade eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşların her anında yanında yer aldıklarını söyledi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kültürel ve sosyal hizmetlere büyük önem verdiklerini belirterek; "Yapılan her hizmet şehrimiz içindir” dedi. Yapılan hizmetler neticesinde ayrıcalıklı bir ilçe konumuna gelen Kocasinan’da her kesimin hayatını kolaylaştırmak ve vatandaşların mutluluklarını artırmak için çalıştıklarına dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, şunları kaydetti; "Hizmetlerimizle hemşehrilerimin yüreklerine dokunarak, gönül birliği oluşturuyoruz. Bu çerçevede Kocasinan bölgesinde doğan her bebeği ‘Hoş Geldin Bebek’ diyerek karşılıyoruz. Bu proje ailelerimizin mutluluklarına ortak oluyoruz' dedi.

Kocasinan'da Hayata Başlamak Ayrıcalık3 Kopya

Hayatın Her Alanında Vatandaşlarımızın Yanındayız

Sinan Ateş’in Ablası Selma Ateş’i Takibe Alanlarla İlgili Yeni Gelişme… Sinan Ateş’in Ablası Selma Ateş’i Takibe Alanlarla İlgili Yeni Gelişme…

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Kocasinan’da hayata başlamış her bireyin doğumundan başlayarak hayatın her alanında hizmetlerimizle yanında bulunuyoruz. Gelecek nesillere daha güçlü ve daha yaşanabilir bir Kocasinan bırakmak için yoğun gayret sarf ediyoruz. Bu vesileyle Rabbim, yeni doğan bebeklerin; bahtlarını açık etsin, onlara uzun ömürler versin." diye konuştu.

Öte yandan Kocasinan Belediyesi’nden 'Hoş Geldin Bebek Seti' almak isteyen ilçe sakinleri, yeni doğan bebeklerinin nüfus cüzdanları ve aile toplum kağıdı ile birlikte Kocasinan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne müracaat etmelerinin yeterli olacağı belirtildi.

Muhabir: KURUM BÜLTENİ