Eski manken oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya kızı tarafından darp edildiğini ve balkona kilitlendiğini söylemesiyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Eski eşi Efe Önbilgin hakkındaki sözleriyle sosyal medyayı sallayan ünlü manken kızını 'burnu sürtsün' diye Çocuk Esirgeme Kurumu'na verdiğini dile getirmişti. Önbilgin ile davalık olan Akkaya bu defa da ünlü şef Somer Sivrioğlu'nu hedef aldı. Akkaya’nın iddiaları sosyal medyayı çalkaladı. 

1 Ay Konuşmama Kararı Alınmıştı

Son günlerde adı kızıyla yaşadığı olaylarla gündeme gelen Deniz Akkaya daha önce de ünlü isimlerle girdiği polemiklerle gündeme gelmişti. Ünlü Sanatçı Haluk Levent hakkındaki iddiaları yüzünden davalık olan Akkaya bu defa da eski eşi ve kızı hakkındaki sözleriyle mahkemelik oldu. Sivri dili ve açıklamalarıyla olay olan ünlü mankenin eski eşi İş insanı Efe Önbilgin, Akkaya’nın asılsız ithamlarda bulunarak kamuoyunda rencide ettiğini öne sürerek Aile Mahkemesi’ne başvurması üzerine 1 ay konuşmama kararı aldırmıştı.

Ünlü Oyuncudan Arda Güler'e Destek! O Vasat Gidecek! Ünlü Oyuncudan Arda Güler'e Destek! O Vasat Gidecek!

Velayetin Değiştirilmesi ve Uyuşturucu Kullanımı İçin de Harakete Geçti

Konuşmama kararının ardından Efe Önbilgin velayetin değiştirilmesi ve uyuşturucu kullanımının tespiti için de harekete geçti. Bu olaylar sonrasında polemiğin içine çekilen bir isim de Somer Sivrioğlu oldu. Deniz Akkaya, ünlü şefin kızını görmeye gittiğini iddia etti.

‘Tüm Türkiye’nin Önünde Rezil Rüsva Olan Somer Şef”

Akkaya sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; 

“Az önce hüngür hüngür ağlayan kızımın yanına/benim rızam olmadığı halde /karısını kızından daha küçük bir kızla aldatarak tüm Türkiye’nin önünde rezil rüsva olan Somer şefi gönderdiğini öğrendik”

‘Hiç Kimse Benim Çocuğumun Yanına Somer Şef Gibi Bir Adamı Getiremez’

Somer Şef’in kızının yanına gelmesinden duyduğu büyük rahatsızlığı dile getiren Akkaya, “Kızım her defasında anneme gitmek istiyorum diyor, enteresan bir şekilde kurum çalışanları tarafından bu es geçiliyor. Hiç kimse benim çocuğumun yanına Somer Şef gibi bir adamı getiremez. Bunun hesabı sorulacaktır üstelik kuruma böyle bir konuda rızam olmadığını iki kez söyledim. Az önce Ayşe’nin beyanı ile beynimden aşağı kaynar sular döküldü. Devletin kurumlarını kişiler nasıl yönlendirmekteler?” dedi.

Deniz Akkaya’nın sözleri sosyal medyayı salladı. Paylaşıma tepki ve yorum yağdı.

Kaynak: Haber Merkezi