Kayseri’de yapımı tamamlanan 2. Mazakaland yakında açılıyor. Kayserililer bu habere çok sevinecek.

Kayseri’nin tek eğlence merkezi Mazakaland’ın ikincisi Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde açılıyor. Yakın bir zamanda yapımı tamamlanan 2. Mazakaland, Kayserilileri ve gurbetçileri ağırlamak için gün sayıyor.

Ayşe Ateş’ten Dikkat Çeken Uyarı: Ülkede İkinci Bir ‘Kırmızı Pazartesi’ Yaşanmasına İzin Vermeyin! Ayşe Ateş’ten Dikkat Çeken Uyarı: Ülkede İkinci Bir ‘Kırmızı Pazartesi’ Yaşanmasına İzin Vermeyin!

Kayseri’nin merkezi konumunda yer alan Millet Bahçesi, bünyesinde barındırdığı gölet, kafe, sanat galerisi, yürüyüş ve oyun alanları ile binlerce Kayserilinin uğrak noktası haline gelmeyi başardı. Öte yandan Türkiye’nin en büyük millet bahçesi olma özelliği taşıyan bu yere Kayseri'nin 2. Mazakaland'ı yapıldı. 

Ekran Görüntüsü 2024 06 10 105604

Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde yapımı tamamlanan 2. Mazakaland’ın çevre düzenlemesi ardından açılacağı bilgisi verildi. Açılış tarihi ise henüz belirlenmedi. Millet Bahçesi’nde 2. Mazakaland'ın konumu ise Talas bulvarında bulunan girişlerden, fakülte kapısı olarak belirlendi. 

Kaynak: ÖZEL HABER