Kayseri’nin nüfusu her geçen gün artarken, mahallelere yapılan yatırımlar vatandaşların yüzünü güldürecek.

Bugün gerçekleştirilen Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis toplantısı, Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında yapıldı. Toplantıda 87 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2024 Yılı Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Pınarbaşı Saldırısı Sonrası O Partiden Deniz Yağan’a Kritik Ziyaret! Pınarbaşı Saldırısı Sonrası O Partiden Deniz Yağan’a Kritik Ziyaret!

İki Mahalleye Dev Proje

Kayseri’de hemen hemen birçok mahalleye hem eğitim, hem sosyal, hem de spor alanında birçok yatırım yapılırken, Başkan Memduh Büyükkılıç, iki mahalleye çok önemli projelerin hayata geçeceğini söyledi. Projelerin hazır olduğunu dile getiren Başkan Büyükkılıç, Ziya Gökalp ve Altınoluk mahallelerine yapılacak yatırımları anlattı.

Bölgeyi canlandıracak projelerde çalışmalar devam ederken, Başkan Büyükkılıç yapılan sosyal tesislerle alakalı bilgileri paylaştı. Yapılacak sosyal tesislerin çok fonksiyonlu olacağına dikkat çeken Büyükkılıç, eğitim ve sporun yanında kültürel faaliyetlerin de gerçekleştirileceği tesislerin 6 bin metrekare alana yapılacağını belirtti.

Kaynak: ÖZEL HABER