Cumhur İttifakı adayı olarak Büyükşehir Belediye başkanlığı için yarışan ve seçim vaatlerinden olan Kartal Kavşağı Projesi, henüz başlamadı. Kayserili vatandaşlar tarafından ne zaman yapılacak sorusu akılları kurcalıyor.

Kayserili Belediye Başkanı Sayıyı Artırdı! Kayserili Belediye Başkanı Sayıyı Artırdı!

31 Mart Yerel Seçimleri için bir çok aday tarafından farklı projeler ile gündeme gelen Kartal Kavşağı Projesi’ne henüz başlanmadı. Kayseri’nin ana arterlerinden birisi olan Kartal Bulvarı için planlanan proje ile trafikte transit geçiş sağlanması planlanıyor. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kartal Kavşağı Projesi

Günde yaklaşık olarak 120 bin aracın, en yoğun saatlerde ise 8 bin 500 aracın  geçiş sağladığı Kartal Kavşağı Projesi unutuldu mu merak konusu oldu.
Yerel seçimlerin üzerinden 45 gün geçmesine rağmen oyların çoğunluğunu alarak yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı olan Memduh Büyükkılıç, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Kayseri’nin gündeminden düşmeyen ve seçim sürecinin en çok konuşulan projelerinden olan Kartal Kavşağı Projesi ile ilgili süreç ne durumda, ihale süreci başladı mı henüz bilinmiyor.  Kayseri’nin trafik sorununa çözüm olarak yapılması planlanan proje unutuldu mu sorusu akılları geldi. 

Kaynak: Özel Haber