Süper Lig'de mücadelesini devam ettirecek olan Kayserispor, iç transfer çalışmaları kapsamında sözleşmesi biten oyuncularıyla görüşmelerini sürdürüyor. Bu doğrultu üzerine geçen haftalarda Portekizli futbolcu Miguel Cardoso ile anlaşmaya vardı. 3 sezondur Kayserispor forması giyen Miguel Cardoso 2027 yılına kadar kendini Sarı-Kırmızılara bağlayan imzayı attı. Kayserispor'a geldiği günden bu yana hem Kayserispor'lu yöneticiler hemde taraftarlarla arasında sıkı bir bağ kuran Miguel Cardoso, 3 yıllık imza ile yüreklere su serpti.

Cardosososos

 30 yaşındaki Portekizli futbolcu, Kayserispor forması altında önümüzdeki dönemde takıma önemli katkılar sağlamayı hedefliyor.Kayserispor'un bu transfer hamlesiyle, takımın gelecek sezonlardaki güçlenme planlarının bir parçası olarak Cardoso'nun performansı merakla bekleniyor. Sarı- Kırmızılı camia'ya adını altın harflerle yazdıran Miguel Cardoso, Kayserispor formasıyla'da 100 maça çıkarak büyük bir başarı sağladı.

Kayseri'nin Efsanesi O Listede Zirvede Yer Aldı! Kayseri'nin Efsanesi O Listede Zirvede Yer Aldı!

Adsız (1200 X 705 Piksel) (9)

Kayserispor'dan İyi Ki Doğdun Mesajı!

3 Sezondur Kayserispor, formasını başarı ile terleten Miguel Cardoso, taraftarın adeta sevgilisi haline geldi. Geçtiğimiz haftalarda sözleşmesini 2027 yılına kadar uzatan Miguel Cardoso, taraftarın yüreğine su serpti. Bugün  Kayserispor resmi sosyal medya hesapları "Mutlu Yıllar Cardoso" diyerek Portekizli futbolcunun doğum gününü kutladı.

Kaynak: ÖZEL HABER