Hem öğrencilerin hem de şehirdeki gençlerin yoğun katılımıyla birlikte coşkuyla geçen Bahar Şenlikleri, akademik takvimin sonuna denk gelen tarihte, sınavların bitiminde gerçekleşiyor. 
Geçen yıl tüm ülkemizi derinden sarsan 6 Şubat Deprem felaketinin ardından Bahar Şenlikleri’nin düzenlememe kararı alınmıştı.

Öğrencilerin Merakla Beklediği Erciyes Üniversitesi Bahar Şenlikleri Bu Yıl Düzenlenecek Mi (2) (1)

Bahar Şenlikleri’nin son düzenlendiği yıl olan 2022’de birbirinden unutulmaz anlar yaşanmıştı. Rock müziğinin sevilen gruplarından Manga, pop müziğin son yıllarda adından söz ettiren ismi Hande Ünsal, Bahar Şenliği denince ilk akla gelen isimlerden olan Fatma Turgut ve Feridun Düzağaç, Marianne Molu Amfi Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen konserlerde sahne alarak gençlerle birlikte sevilen şarkıları birlikte söylemişlerdi.

Kayseri Trafiğine Nefes Aldıracak Proje Tanıtıldı! Kayseri Trafiğine Nefes Aldıracak Proje Tanıtıldı!

Öğrencilerin Merakla Beklediği Erciyes Üniversitesi Bahar Şenlikleri Bu Yıl Düzenlenecek Mi (2) (1)

Bahar Şenlikleri Bu Yıl Düzenlenecek Mi?
Bu yıl tüm öğrenciler, Erciyes Üniversitesi Rektörü Fatih Altun’un müjdeli haberi verecek mi diye beklemesine neden oldu. Şimdiye kadar şenliklerle ilgili beklenen açıklamaların gelmemesi bu yıl düzenlenmeyeceği yönünde iddiaları artırdı. Bir iddiaya göre bu yıl Erciyes Üniversitesi’nde Bahar Şenlikleri’nin düzenlenmeyecek. 

Kaynak: Özel Haber