CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partililerle görüşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Özel, bugün de MHP lideri Devlet Bahçeli ile görüştü.

Kayseri'de 100 AK Partili Yeniden Refaha Katıldı! Kayseri'de 100 AK Partili Yeniden Refaha Katıldı!

Bahçeli’yi grup toplantısı öncesi makamında ziyaret eden Özgür Özel’e, CHP Grup Başkanvekilleri Ali Mahir Başarır, Gökhan Günaydın, TBMM İdare Amiri Uğur Bayraktutan eşlik etti. Bahçeli’nin makamında gerçekleşen görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü. Özel, Bahçeli’ye görüşme sırasında oltu taşından yapılan tespih ile Manisa'dan getirilen mesir macunu, Bahçeli ise Özel'e plaket hediye etti.

Ardından grup toplantısına geçen Özgür Özel, yapılan görüşme ile ilgili, “Sayın Bahçeli ile yaptığımız görüşme gayet olumlu ve verimli geçti. Atanmayan öğretmenlerden staj mağdurlarına, kademeli emeklilikten uzman çavuşların sorunlarına kadar pek çok konuda görüş alışverişinde bulunduk. 28 Şubat tutuklarından AYM kararlarına uyulmamasına kadar duyduğumuz tüm endişeleri konuştuk. Kendilerinin pek çok husustaki olumlu katkıları ve elbette farklı düşündüğü konuları dikkatle dinledik, not aldık” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi