Bazı insanlar zenginliklerine zenginlik katarken bazıları ise adeta fakirliğin sembolüdür. Astrolojiye göre zengin olma olasılığı en düşük burçları sizler için derledik…

1) Kova

Kova burcu yeteneği, yaratıcı zekası ve büyüleyici görünümüyle insanları etkileyebilir. Becerileriyle birçok şeyi elde etme yetkisine sahip olmalarına rağmen bunu reddedebilirler. En büyük sorunları mesafeli olmak ve insanlara güvenmekte zorlanmaktır. Kova burçları fikirlerini de başkalarıyla paylaşmaktan hoşlanmaz. Birçok harika fikri olmasına rağmen kendisine saklamayı tercih eden Kova burcu çoğu kez kazanma şansını elinden kaçırabilir. 

2) Yay 

Son derece maceraperest ve yaratıcı olmalarına rağmen tek başına yürümeyi tercih eden Yay burçları para söz konusu olduğunda başkalarına bağımlı olmaktan nefret eder. Bu yüzden çalışma ortamında genellikle öneri alan değil öneri veren olmayı isteyen bireylerden oluşur. Yalnız bir kurt olarak hala başarıyı yakalamayı isterler fakat bu onların şansını azaltır.  

3) Yengeç 

Laf Yarışında Kaybetmeyen 4 Burç! Hızlı Düşünüp Hızlı Yaşıyorlar! Laf Yarışında Kaybetmeyen 4 Burç! Hızlı Düşünüp Hızlı Yaşıyorlar!

Zengin olamamalarının en önemli nedeni konfor alanından feragat ederek zorluklarla yüzleşememeleridir. Duygusal kişilikleriyle dikkat çeken Yengeç burcu zorlukları geride bırakmakta da oldukça zorlanır. Yeni bir maceraya atılmaları için eskiyi geride bırakmaları gerekir. Fakat yeni şeyleri deneyimlemekten kaçındıkları gibi risk almayı da tercih etmezler. 

4) Balık

Zengin olma arzusuyla yanıp tutuşsalar bile bazen yanlış olan şeyleri gözlerinin önünde olmasına rağmen göremezler. İyi olan fırsatlara hemen atılsalar bile genellikle çabuk incindikleri için hayal kırıklıkları fazla olacaktır. Biraz çalışma ve çaba göstermesi gereken Balık burçları her şeye kolaylıkla ulaşamayacaklarının da bilincinde olmalıdır. Zengin ve başarılı olmak isteyen Balık burçlarının yanlış seçimlere karşı zafiyetleri vardır.

5) Terazi

Terazi burçlarının zengin olamamasının en büyük sorunu aslında kendi kendilerine engel teşkil etmeleridir. Parayı sevmelerine rağmen karar vermekte zorlandıkları ve aldıkları kararlardan korktukları için yıpranabilirler. Ayrıca ne yapacaklarını bilemedikleri zaman çoğu fırsatın koşarak onlardan uzaklaşmasına sebep olurlar. 

6) İkizler

İkizler burcu odaklanma sorunları ve dağınık olmalarından kaynaklı olarak başarıya uzak kalabilirler. Başarıya odaklanmadıkları takdirde kazanmaya da alışmayacaklardır. Odaklanma eksikliği, tutarlılık ve taahhüt etme yeteneği ile zengin olma olasılığı en düşük burçlar arasında yerini alır. 

Kaynak: Özel Haber