Kayseri Büyükşehir Belediyesi Borç Batağında Mı? Kayseri Büyükşehir Belediyesi Borç Batağında Mı?

İddiaya göre; Seçim sonrası  Sarıoğlan ilçesi Palas mahallesinde Seçimi kaybeden CHP'li Belediye Başkan Adayı  Murat Özcan ile MHP Belediye Meclis üyesi Selçuk Güntay’ın kardeşi Abdullah Güntay karşı karşıya geldi.
Taraflar arasında yaşanan oy verme tartışması kavgaya dönüştü. CHP Belediye Başkan adayı Murat Özcan  yanındaki kardeşleri, Özcan ve Murtaza Özcan ile  Abdullah Güntay’ı darp etti. İhbar üzerine olay yerine Polis ekipleri geldi. Tarafların birbirinden şikayetçi olduğu öğrenildi.

Yaşanan bu olay sonrası Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen açıklama yaparak yaşananlara tepki gösterdi.  İşte o açıklama

“31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrası huzur şehri Kayserimizde Milliyetçi Hareket Partisi olarak hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalıyoruz. Sarıoğlan ilçemizde Belediye Meclisi Üyemiz Selçuk Güntay'ın kardeşi Palas mahallemizde Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Murat Özcan tarafından önü çevirilerek darp edilmiştir. Bu çirkin olayı şiddetle kınıyor, olayın takipçisi olacağımızı kamuoyuna ilan ediyoruz. Bu ve bu tür olaylarla seçime gölge düşürmeye çalışan, Sarıoğlan ilçemizin huzur ve güvenine kast eden kim varsa Milliyetçi Hareket Partisi olarak kurumsal kazanımların arkasında olacağımızı ve bu tür olaylara müsaade etmeyeceğimizi belirtmek istiyoruz”

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR>>>>>>>>>>>>

Editör: Ahmet Bolat