Eşini Sitelere Girmeye Zorladı

İHA'dan alınan bilgiye göre İzmir'de bir okulda hizmetli olarak çalışan F.A. (31) isimli bir kadın eşi ile 5 yıl önce sosyal medya üzerinden tanışarak evlenmeye karar verdi. Tokat'ta bir restoranda çalışan U.A.'nin (37) görüntülü sohbet sitelerinde yer alması üzerine çiftin arası bozuldu. A.U.'nun eşini görüntülü sohbet sitelerinde yayın yapmaya zorlaması üzerine işler daha kötü noktaya gelmeye başladı. İddiaya göre eşinin bu isteği kabul etmemesi üzerine A.U kadın kıyafetleri giyerek görüntülü sohbet sitelerinde insanlarla görüşerek para istemeye başladı.

'Eşim Beni Konuşturuyordu'

Eşinin baskılarına dayanamadığı için boşanma davası açtığını söyleyen F.A., "Külotlu çorap giyiyordu. Yüzünü göstermiyordu. Canlı sohbet sitelerinde bulunan görevliler 'Erkek misin?' diye şüphelenip aradığında eşim beni konuşturuyordu" ifadelerini kullandı.

Ihaaaa (1)

Öte yandan, 2022 yılının temmuz ayında Bursa'da yaşayan C.S. (34), iddiaya göre, sosyal medya üzerinden F.A. ile tanıştı ve ikili bir süre mesajlaştı. F.A'nın görüntülü konuşma için 100 TL istediği, C.S'nin de parayı gönderdiği öğrenildi. İddiaya göre F.A.'nın konuşmaları yaymakla tehdit ederek daha fazla para istemesi üzerine  karşı taraf dava açtı. F.A. bu konudan dolayı suçlu konuma düştüğünü açıkladı. Öte yandan iddiaları reddeden genç kadın eşi U.A'nın kendisinin  telefonundan mesajları attığını ve olayla bir alakası olmadığını belirtti.

Kan Donduran Aile Vahşeti! Eşini Öldürüp İntihar Etti! Kan Donduran Aile Vahşeti! Eşini Öldürüp İntihar Etti!

'Eşim 2 Seneye Yakın Bu Şekilde Para Kazandı'

Eşinin kendisine bu sohbet sitelerine girmesi için baskı yaptığını iddia eden F.A., "Sitelerde soyunmamı isteyenler oluyordu. Ben yapamadığım için para gelmiyordu. Para gelmeyince eşim bana hakaret ediyordu. Hatta bir kişi bizden şikâyetçi olmuş. Hat adıma kayıtlı olduğu için adamla konuşmadığım halde bana dava açıldı. Eşim, siteden konuştuğu adamdan şantaj ve tehditle para istemiş. Bu şekilde şikâyet üzerine adıma dava açıldı. Eşim aldığı paraları sürekli kumarda yiyordu. Kadın külotlu çorabı giyiyordu. Yüzünü göstermiyor, sadece bacaklarını gösteriyordu. Canlı sohbet sitelerinde bulunan görevliler 'Erkek misin?' diye şüphelenip aradığında eşim beni konuşturuyordu. Eşim önceden bana ne diyeceğimi söylerdi. Sözünü dinlemediğim zaman bana kızıyor, hakaret ediyordu. Eşim 2 seneye yakın bu şekilde para kazandı" diye konuştu.

Kaynak: İHA