Kayseri'de 11 Mahallenin Sefer Saatleri Değişti! İşte Güncel Saatler! Kayseri'de 11 Mahallenin Sefer Saatleri Değişti! İşte Güncel Saatler!

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terörle mücadelesi azim ve kararlılıkla devam ediyor. Bu kapsamda sınır ötesinde operasyonlar sürüyor. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Terörü kaynağında yok etmek için operasyonlara azim ve kararlılıkla devam edilecek” ifadesiyle kararlılık mesajı verildi.

Fırat Kalkanı bölgesinde terörle mücadele kapsamında sınır ötesinde bulunan Mehmetçikten teröre büyük darbe vuruldu. Milli Savunma Bakanlığı’nın düzenlenen operasyon ile ilgili yaptığı açıklamada, ”Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Irak’ın kuzeyindeki Hakurk ve Metina bölgelerinde tespit ettiği 14 PKK’lı terörist ile Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesinde belirlediği 2 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hâle getirdi” denildi.
Milli Savunma Bakanlığı’nın "Öngörülemez, Alışılmadık, Süratli ve Sürekli" başlığı ile paylaştığı gönderide “Terörü kaynağında yok etmek için operasyonlara azim ve kararlılıkla devam edilecek!" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: haber merkezi