Yahyalı ilçesi için önemli bir sağlık kuruluşu olan Devlet Hastanesi Acil girişi, uzun zamandır toz ve topraktan geçilmiyordu. Yahyalı Belediyesi, sağlıklı ve hijyenik açıdan önemli bir çalışma gerçekleştirdi. Belediye ekipleri, hastane önündeki tozlu ve çamurlu ortamı yok etmek amacıyla asfaltlama çalışması yaptı.

Belediye Başkanı Esat Öztürk, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Tamamlanan projeden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk, yapılan hizmetin önemini vurguladı.

Değerlendirmelerde bulunan Başkan Öztürk, "Hastanemizin temizlik görevlileri içeriği pırıl pırıl yapıyorlardı ancak dışarıdan gelen toz, hastanenin hijyen koşullarını olumsuz etkiliyordu. Dün itibariyle tamamladığımız asfaltlama çalışması ile hastanemizi tozdan ve topraktan arındırdık" diyerek, yapılan asfaltlama çalışmasının hastane personeli ve hastalar için daha temiz ve sağlıklı bir ortam oluşturacağının altını çizdi.

Tozdan Geçilmiyordu! Devlet Hastanesinin Önü Yenilendi! (2)

Deprem Uzmanlarından İki İlden Geçen Fay Hattı Hakkında Kritik Açıklama! Deprem Uzmanlarından İki İlden Geçen Fay Hattı Hakkında Kritik Açıklama!

Yapılan çalışmaların tamamen belediyenin kendi imkanlarıyla gerçekleştirildiğini belirten Öztürk, "Bu çalışmayı tamamen kendi kaynaklarımızı kullanarak gerçekleştirdik. Halkımızın bize olan güvenini boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapıyoruz," şeklinde konuştu. Başkan Öztürk, Yahyalı halkına seslenerek, "Halkımız bizi izlemeye devam etsin. Biz, bizi sevenleri sevindireceğiz. Bizi sevmeyenleri de yaptığımız hizmetlerle birazcık üzeceğiz. Her şey Yahyalı için. Biz ilçemizi seviyoruz. Bu çalışmamız hastanemize ve ilçemize hayırlı olsun" diye konuştu.

Tozdan Geçilmiyordu! Devlet Hastanesinin Önü Yenilendi! (3)

Yahyalı Belediyesi'nin bu çalışması, hastane personeli ve hastalar tarafından memnuniyetle karşılandı. Asfaltlama çalışmasının hastane girişinde yaşanan toz ve çamur problemini çözerek, daha temiz bir ortam sağladığı ifade edildi.

Kaynak: İHA