Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın En Güvendiği İsimdi! Beştepe’de Kritik Değişiklik! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın En Güvendiği İsimdi! Beştepe’de Kritik Değişiklik!

AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı  paylaşımla adeta yarış başlattı. Takipçilerine 'Burası Kayseri'nin sizce hangi ilçesi ve mekanı?' sorusunu yönelten Çopuroğlu, 24 Haziran ( bugün) saat 17.17'ye kadar doğru cevabı verenler arasında yapılacak kura çekilişiyle bir hediye vereceğini açıklayarak, katılım için takipçilerinden yerine getirmelerini istediği şartları şu şekilde sıraladı:

1. Hesabın takip edilmesi
2. Fotoğrafın beğenilmesi
3. Yorum yapılması

Çopuroğlu'nun  sosyal medyadaki takipçi sayısını arttırmak için böyle bir paylaşım yapması hem şaşkınlık yarattı hem de çekiliş kapsamında verilecek hediye merak konusu oldu. 

Vekil

Çopuroğlu'nun hediyesi ne olacak?

Bir çok gezilecek yeri olan  Kayseri hem tarihi güzellikleri hemde doğal güzellikleriyle insanları adeta büyülüyor. Çopuroğlu'nun, Kayseri çapında yankı uyandıran bu paylaşım sonrası 'Burası Kayseri'nin sizce hangi ilçesi ve mekanı?' sorusu takipçileri düşündürürken, verilecek olan hediyenin ne olduğu ise tartışma konusu oldu. 

Yarışmanın sonucu ( bugün) saat 17.17'ye kadar doğru cevabı verenler arasında yapılacak kura çekilişiyle sonuçlanacak.   

Kaynak: Özel Haber