31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kala milletvekillerinin Kayseri'de olup olmadığı merak ediliyor.
Kayseri'de yerel seçim heyecanı giderek artarken hem iktidar hemde muhalefet kanadında vekillerin sahada olup olmadığı merak ediliyor. Ak Parti Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Sayın Bayar Özsoy ve Murat Cahit Cıngı Kayseri'de hem Büyükşehir Belediye Başkanlığı hemde ilçelerdeki adaylarla birlikte vatandaşlarla buluşurken MHP'de ise Baki Ersoy MHP'li başkan adayları ile birlikte mahalle mahalle geziyor. 

3 İsim Kayseri'de Yok

Muhalefet kanadında ise İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve CHP Milletvekili Aşkın Genç adayları ile birlikte vatandaştan destek isterken Saadet Partisi Milletvekili Mahmut Arıkan Büyükşehir Belediye Başkanı olmak için Kayseri'de vatandaşlardan destek istiyor. 
Öte yandan Kayseri Milletvekillerinden olan 3 ismin Kayseri'de olmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Hangi Vekiller İstanbul'da

YSK'dan İYİ Parti'ye Kötü Haber! YSK'dan İYİ Parti'ye Kötü Haber!

Ak Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ve Ayşe Böhürler İstanbul'da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum için ilçe ilçe gezerek vatandaştan destek istiyor. MHP’de ise Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'in ise seçim sürecinde sadece bazı programlarda Kayseri'ye geldiği görüldü.
Yerel seçimlere kısa bir süre kala kamuoyunda 'Kayserililerin gözleri onları arıyor' yorumlarının yapılmasına sebep oldu.
 

Muhabir: VOLKAN TÜRKMENOĞLU