Ünlü Astrolog Meral Çolak, Mart 2023'te yaptığı tahminle yeniden gündeme bomba gibi düştü. Tahminleri tek tek tutan astrolog aynı zamanda şampiyon olacak takımı da açıkladı.

Dün akşam oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçında tansiyon yükseldi. Herkes heyecanla maçı takip ederken Fenerbahçe, Galatasaray'ı deplasmanda mağlup ederek şampiyonluk şansını son haftaya taşıdı. Tüm Türkiye nefesini tutarak gelecek olan şampiyonluk sonuçlarını beklerken 14 ay önce Astrolog Meral Çolak'tan tartışma yaratacak tahminler gündeme geldi. Geçen yıl Mart ayında oynanacak şampiyonluk yarışı için tahmin yürüten ünlü astrolog aylar öncesinden dün akşam yaşananları bilmişti.

'Son Maça Kadar Yarışacaklar'

Çolak Süper Lig'deki şampiyonluk yarışından bahsederek tartışma yaratacak açıklamalar yaptı.
Çolak, "Önümüzdeki sezon Fenerbahçe ve Galatasaray son maça kadar şampiyonluk için yarışacaklar" ifadelerini kullanırken, adeta dün akşamı işaret etti.

'Geriden Gelerek Şampiyon Olacak'

Galatasaray'ın 'Ben şampiyonum' diyeceğini belirten Çolak, söz konusu yorumunda ise Fenerbahçe'nin geriden gelerek şampiyonluğa yürüyeceğinin altını çizmişti.

Bu sezon şampiyon olacak takımı açıklayan Çolak "Fenerbahçe geriden gelerek şampiyon olacak ve mucizevi bir kutlama olacak" ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü Oyuncu Dolandırıcılıktan Gözaltına Alındı! Ünlü Oyuncu Dolandırıcılıktan Gözaltına Alındı!

Şimdi Astrolog Çolak'ın şampiyonluk tahmininin tutup tutmayacağı merak konusu oldu.

Kaynak: Haber Merkezi