Kayseri'de 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Ak Parti İl Başkanı Fatih Üzüm makamında çocukları ağırladı. 

Kayseri İl Başkanlığı Başkanlığında çocuklar, Fatih Üzüm’ün misafiri olarak keyifli anlar geçirdi.

Çocuklara olan yakınlığı ve ilgisiyle tanınan AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda  AK Parti’nin her zaman çocukların yanında olduğun altını çizdi. 

Ak Parti Cocuk4

Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızı ağırladık

AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, çocukların özenle yetiştirilmesi gerektiğini vurgulayarak, “23 Nisan Millî Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İl Başkanlığımızda, geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızı ağırladık. Onların neşesi ve enerjisiyle dolu bu özel günde bir araya gelmek, bizlere büyük mutluluk ve gurur verdi. Her bir çocuğumuzun gözlerindeki o ışıltı, geleceğe olan umudumuzu daha da pekiştirdi.
Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Millî Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımla kutluyor, Rabbimden sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu nice güzel günler nasip etmesini temenni ediyorum. Onların yüzlerindeki tebessümler hiç solmasın, hayatları boyunca sevgiyle dolu, umut dolu bir gelecekleri olsun İnşallah." diye konuştu.

Kayseri'de Ulaşım Tepkisi! Otogar Servisleri Neden Daha Pahalı? Kayseri'de Ulaşım Tepkisi! Otogar Servisleri Neden Daha Pahalı?

Ak Parti Cocuk1

Muhabir: HABER MERKEZİ