Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, Gazeteci Nedim Şener’in sözünü alıntılayarak, sosyal medya hesabından FETÖ’cülere ateş püskürdü.

Baki Ertekin paylaşımında, “Az önce LGS sınavı yapılan bir okulun önünden geçtim, anne-babalar, kardeşler, dedeler-nineler içeride sınavda ter döken evlatlarını bu ülkenin aydınlık geleceği olan evlatlarımızı arabalarında, ağaç altlarında bekliyorlar. Sohbet edenler, çekirdek çitleyenler, dua kitabını açıp dua edenler, çay içip piknik yapanlar. Moderni, mütedeyyini, açığı, tesettürlüsü ile Türkiye mozaiği, bizim insanımız hepsi. Ve heyecanla, umutla, dillerde dua ile çocuklarının sınavdan çıkmasını bekliyorlar” dedi.

‘Sümüklü Hocanın Hırsız Müritleri’

Hayali Depremlerle Kayseri’yi Yıkacaklar! Hayali Depremlerle Kayseri’yi Yıkacaklar!

Allah hepsinin belasını versin diyen Ertekin, “İşte FETÖ elebaşı sümüklü hocanın hırsız müritleri sınav sorularını çalıp kendi yandaşlarına vererek yıllarca çalışan çocukların emeklerini çaldılar, anaların-babaların, dedelerin-ninelerin umutlarını, gözlerindeki ışıltıyı çaldılar. Allah hepsinin başta o sümüklü olmak üzere belasını versin” diye konuştu.

‘Yanılıyorlar’

Yapılan hainlikleri unutmadık diyen Ertekin, “15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminden sonra sosyal medya dahil her ortamda sıçan gibi kaçışan, saklanan FETÖ’nün şerefsiz operasyon çocukları son dönemlerde fütursuzca başlarını saklandıkları deliklerden çıkarıp meydan okumaya başladılar. Sanıyorlar ki hafızamız kısa, çok şeyi unuttuğumuz gibi FETÖ’nün hainliklerini de unuttuk. Ama yanılıyorlar” ifadelerini kullandı.

Sözlerini sürdüren Ertekin, “Sezai Karakoç’un dediği gibi: “Onlar sanıyorlar ki biz sussak mesele kalmayacak. Halbuki biz sussak tarih susmayacak. Tarih sussa hakikat susmayacak.

Onlar sanıyorlar ki bizden kurtulsalar mesele kalmayacak. Halbuki bizden kurtulsanız, vicdan azabından kurtulamayacaksınız. Vicdan azabından kurtulasınız tarihin azabından kurtulamayacaksınız. Tarihin azabından kurtulsanız, Allah'ın gazabından kurtulamayacaksınız !” dedi.

Nedim Şener’in yazısını alıntılayan Ertekin, “Okul kapısında bekleyen anaları-babaları görünce Nedim Şener’in meşhur paylaşımını alıntılamamak olmazdı” diye konuştu.

Alpaslan Baki Ertekin Ateş Püskürdü Fetö’nün Operasyon Çocukları… 1

Kaynak: Haber Merkezi