Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, Sosyal medya üzerinden NUN Eğitim ve Kültür Vakfını kurmuş olan Berat-Esra Albayrak çiftini kutladı.

2 Yıl boyunca genel Müdürlüğünü yaptığını ve bu görevi yapmaktan onur duyduğunu ifade eden Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, ‘2 yıl boyunca genel müdürlüğünü yapmaktan onur duyduğum Nun Eğitim ve Kültür Vakfımıza ait Nun Okullarının tüm mezunlarının yolları açık olsun. Nun Okullarında aldıkları iyi eğitimi dünyanın en prestijli üniversitelerinde sürdürüp vatana, millete, ümmete faydalı bireyler olmak için durmadan çalışacaklarına eminim. Bu vatanın tüm evlatları gibi “Allah hep iyilerle karşılaştırsın. Ve gönüllerinde ne varsa kaderleri olsun’ dedi.

Albayrak 1

Berat-Esra Albayrak çiftini Kutladı

Kayseri'den Giden Uçağın İnişini Engelledi! Darbenin Seyrini Değiştirdi Kayseri'den Giden Uçağın İnişini Engelledi! Darbenin Seyrini Değiştirdi

Berat-Esra Albayrak çiftini kutlayan Alpaslan Baki Ertekin, ‘Ahlaki ve vicdanî sorumluluklarının farkında, entelektüel, estetik bakış açısına sahip gençlerimizin sayısını artırmak ve ülkemizin yarınlarına katkı sağlamak amacıyla 2014 yılında NUN Eğitim ve Kültür Vakfını kurmuş olan Berat-Esra Albayrak çiftini yürekten kutluyor ve geleceğimizin teminatı olan gençlerin yetişmesi için ellerini taşın altına koydukları için Allah razı olsun diyorum’ açıklamasında bulundu.

Kaynak: ÖZEL HABER