CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, seçim çalışmaları kapsamında Yahyalı'da Belediye Başkan Adayı Mehmet Acarbaş, İl Başkan Yardımcısı Umut Yılmaz ve İlçe Başkanı Bünyamin Sürmeli ile Yahyalı Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Genç ve Yahyalı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Moğultay’ı ziyaret etti.

Kayseri İl Başkanı MHP’li Belediye Başkanlarıyla Ne Konuştu? Kayseri İl Başkanı MHP’li Belediye Başkanlarıyla Ne Konuştu?

Chp Yahyalı

Ziyarette seçimi kazandıkları takdirde ne gibi çalışmalar ve yenilikler getirecekleri konuları konuldu. CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Genç paylaşımında, “Yahyalı'da Belediye Başkan Adayımız Sn. Mehmet Acarbaş, İl Başkan Yardımcımız Sn. Av. Umut Yılmaz ve İlçe Başkanımız Sn. Bünyamin Sürmeli ile Yahyalı Ziraat Odası Başkanı Sn. Hüseyin Genç’i ve Yahyalı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sn. Muzaffer Moğultay’ı ziyaret ettik. Üreticilerimizin ve esnafımızın yaşadıkları ekonomik zorluklar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. 31 Mart’tan sonra halkçı belediyelerimiz ile üreticimizin ve esnafımızın yanında olacağız” dedi.

Chp Yahyalı Ziyaret

Kaynak: Haber Merkezi