Süper lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe’de kongre heyecanı başlarken mevcut Başkan Ali Koç’un yeniden adaylığını açıklamasının ardından eski Başkan Aziz Yıldırım’da aday olduğunu açıklamıştı.

Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, göreve 3 sene için talip olduğunu söyledi. Yıldırım, “Parlak günlere dönüş için son duraktayız. Çocukların aşkı için şampiyon olmamız lazım. 3 seneden fazla da yapamam, ben kendimi iyi tanıyorum. 6 senelik dinlenme bunları iyice gösterdi. Yanlışlıklardan ders almalıyız” dedi.

Kayseri’de Binalar Yapmaya Başladık Ama Kapattılar

Eski başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe’nin hiçbir zaman para sorunu olmaz. Kulübü halka arza açtım, '1 milyon üye olsun' dedim hapisteyken. 'Anadolu’nun her yerinde binalar yapalım' dedim. Fenerbahçeliler bir araya gelsin, büyüsün, birbirine sarılsınlar. Biz bunun için Edirne’de, Antalya’da, Kayseri’de binalar yapmaya başladık ama kapattılar. Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütüdür. Fenerbahçe’nin istemediği bir şey Türkiye’de olmaz” dedi.

19 Mayıs Futbol Turnuvası Şampiyonu TÜFAD 19 Mayıs Futbol Turnuvası Şampiyonu TÜFAD

Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım, 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde düzenlenecek olağan seçimli genel kurul toplantısı öncesi başkanlığa adaylığını açıkladı. Kadıköy’de bir otelde yapılan lansmanda çok sayıda Fenerbahçe taraftarı, Yıldırım’ı yoğun sevgi gösterileriyle karşıladı.

Muhabir: HABER MERKEZİ