Eski Kayserisporlu Futbolcuya TFF Özel Ödülü Verildi Eski Kayserisporlu Futbolcuya TFF Özel Ödülü Verildi

Kayserispor Genel Kurulu geçtiğimiz pazar günü Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılmıştı. Genel Kurul sonrası yönetim ve genel kurula katılanlar fotoğraf çektiriken Kayserispor Başkanı Ali Çamlı'nın MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'a yaptığı o hareket gündem oldu.

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin fahri üye yapıldığı ve yeni isimlerin yönetime alındığı Genel Kurul oldukça dosthane havada geçmişti.

Genel Kurula Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kapalı Kale Taraftar Grubu Lideri Ahmet Dirgenali ve bir çok davetli katılmıştı. 

Genel Kurul Sonrası Kayserispor'un Başkanı Ali Çamlı'nın MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'un yanağını okşaması gündem oldu. Sosyal Medyada ise o görüntülere futbolseverler, Kayserispor Genel Kurulu'nda yaşanan olayı samimiyetten ileri gelen bir hareket olduğunu dile getirdiler.

Kayserispor Ali Camli Kopya

Daha Önce Neler Olmuştu?
Yerl seçim öncesi Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, oğlu yaşındaki AKP adayı Murat Kurum tarafından yanağı okşanmış ve uzun süre kamuoyunda gündem olmuştu.

Muhabir: VOLKAN TÜRKMENOĞLU