Bazı insanlar bekârlığın sultanlık olduğunu düşünerek yaşamlarını sürdürür. Özgürlüklerine düşkün olan bu kişiler ilişkilerde evlilikten olabildiğince uzak durmaya çalışır. İşte Astrolojide evliliğe uzak 4 burç

1) Kova Burcu

Kovalar her daim uçmayı seven, özgürlükçü bireylerdir. Kısıtlanmaya gelemeyecekleri gibi karşı tarafı da kısıtlamayı sevmezler. Her bireyin kendi özel yaşamı olduğuna inanan bu burçlar yalnız kalmaktan hoşlanır ve sınırlarını çizdiğinde de kimse onlara yaklaşamaz. Romantik ilişkileri sevseler de evlilik onlar için içine düşecekleri bir kara delik gibidir. Bekârlığın en önder burçlarından biridir.

2) Başak Burcu

Burçların Günlük Kehanetleri: 26 Haziran 2024 Burçların Günlük Kehanetleri: 26 Haziran 2024

Düzenli, pratik ve anlayışlı olan başak burçları hayatlarında da tertipli davranmayı sever. Hedeflerine ve isteklerine odaklanan başaklar romantik ilişkilerine kendilerini her ne kadar kaptırıyor gibi görünseler de ilişkiyi bir üst boyuta taşıyabileceklerine inanmazlar. İnanmadıkları yolda da asla yürümezler.

3) Yay Burcu

Heyecan ve adrenalin tutkunu bireyler olan yay burçları sade bir yaşamı tercih etmez. Özgürlüklerinin tadını çıkarmayı seven yaylar bir ilişkinin ona engel olmasını istemez. Keşfetmeyi seven yaylar ilişkide de çoğu zaman keşif yapar. Bekarlığı yaşam stili haline getiren bu burçlar ilişkiyi genellikle evlenmek için değil heyecan aramak için yaşar.

4) Koç Burcu

Tutkulu olan koç burçları her zaman samimi ilişkileri tercih eder. Sevmekten ve sevilmekten mutluluk duyan bu burçlar aynı zamanda kıskançlıklarından dolayı çoğu ilişkisini yürütemez. Sahiplenme duyguları onları başka bir evreye taşır. Her ne kadar sahiplenmeyi sevseler de kısıtlanmaya asla gelemezler.

Kaynak: Özel Haber