Adana'da Karataş Belediyesi Hizmet Binasındaki 2 hizmet aracı kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı.

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 05 04T105103.556 (1)

"Biri Tamamen Yanmış, Diğeri Hasarlı Durumdadır"

Kimliği belirsiz kişi veya kişilerce dün Karataş'ın Tuzla Mahallesinde Karataş Belediye Hizmet Binasına saldırı gerçekleştirilerek hizmet araçları kundaklandı. Konu ile ilgili açıklama yapan Karataş Belediye Başkanı Ali Bedrettin Karataş, şunları ifade etti:

Son Dakika… İliç’te Toprak Kayması Oluştu! Arama Kurtarma Çalışmaları Başladı Son Dakika… İliç’te Toprak Kayması Oluştu! Arama Kurtarma Çalışmaları Başladı

"Dün Karataş Belediyesi Tuzla Hizmet binasına bir saldırı gerçekleştirilmiştir. İki aracımız kundaklanmış, biri tamamen yanmış, diğeri hasarlı durumdadır. Kundaklama sonrası herhangi bir can kaybı ve yaralanma yaşanmamıştır. Yapılan saldırıyı gerçekleştirenleri şiddetle kınıyoruz. Yapılan bu saldırı şahsıma değil Tuzla Halkımıza ve Karataş halkımıza yapılmıştır. Yapılan saldırı ile ilgili gerekli suç duyuruları tarafımızca ilgili yerlere yapılmıştır. Bu saldırıyı gerçekleştirenler ile ilgili gerekli hukuki sürecin başlatıldığını kamuoyu ile paylaşmak isterim. Hizmet etmek üzere devir aldığımız görevimizi aksatmak isteyenlere karşı mücadelemizi bu saldırılar engelleyemeyecek"

Kaynak: İHA