Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı ‘Beyaz Show’ Talk-Show programı ilk olarak 1996’da Kanal D’de yayın hayatına başlamıştı. Sevilen program 22 sezon boyunca sürdü.  2018 yılında ise sezon finali yaptıktan sonra bir daha yayınlanmadı.Herkes tarafından Beyaz Show ekranlara geri mi dönüyor sorusu sorulmaya başladı. 

1 Ocak’ta Başlayacaktı

Beyaz Show’un ekranlar geri dönmesinin yılbaşı gecesinde gerçekleşeceği konuşulmuş fakat program yeni yayın hayatına başlamamıştı. Öztürk, “Öyle bir niyetimiz var ama izleyiciye en iyisini vermek için bekliyoruz" dedi. Bu cevap programı merakla bekleyen hayranları için yeterli gelmedi.

Acun Ilıcalı Beyaz Show’un ekranlara geri döneceği müjdesini vermişti. “İnsanlar sıkılmasın 'Yine mi aynı şeyler' demesinler. Yaptığım işlerin insanlar için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz" ifadelerini kullanan Beyaz Öztürk ise programın bir bekleme sürecinde olduğunu belirtti.

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan program için merak edilen sorulardan biri de hangi kanalda yayınlanacağı oldu. Tv 8 ekranlarında Acun Ilıcalının sunuculuğunu üstlendiği O ses Türkiye programında jüri olan Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show için Acun Ilıcalı ie görüştüğü ve programın Tv8 de yer alması için bir karar alındığı konuşuluyor. Aynı zamanda Beyazıt Öztürk’ün yeni başlayacak olan Passaparola programı ile Tv 8 ekranlarına yer alacağı söyleniyor.

Muhabir: Merve Erol