Oğlunun düğününde bir araya gelen ebeveynler çocuklarına mutluluk yerine kapanmaz bir yara açtı. Ayrılmak üzere olduğu eşiyle düğünün yapılacağı salonda tartışarak öldürdü. Düğünü olacak gencin dünyası başına yıkıldı.

Yuva kurup mutlu olmayı planlayan genç adam olanlar karşında hayatının şokunu yaşadı. Düğün iptal oldu. Annesini mezara koyan kız kardeşini hastaneye yatıran talihsiz oğul hayata küstü.

Elazığ’da bir kişi, oğlunun düğününde salona gelerek boşanma aşamasındaki eşinin kafasına sıkıp öldürdü, kızını da bacağından yaraladı.

Antalya'da Teleferik Faciası! 1 Ölü, 2’si Çocuk 7 Yaralı! Antalya'da Teleferik Faciası! 1 Ölü, 2’si Çocuk 7 Yaralı!

Ayrı yaşadığı ve boşanma aşamasında olduğu eşi ile oğullarının düğünü için bir araya gelen Yaşar U. Düğün salonunda eşi ile tartıştı. Tartışmada belindeki tabancayı çıkaran Yaşar U. Eşinin kafasına bir el ateş etti. Daha sonra silahın namlusunu kızına çeviren öfkeli baba kızını bacağından vurdu ve olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

Anne öldü, kızı tedavinin ardından hayatına devem ediyor. Baba se 2022 yılından eri firari katil zanlısı olarak kaçıyordu.

A W167361 05

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Elazığ Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği tarafından zanlının yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı.

Yapılan çalışmalarda Y.U.'nun polise yakalanmamak için sürekli şehir değiştirdiği tespit edildi.  Bulunduğu şehirde sık sık adres değiştiren Yaşar U. yakın akraba ve ailesi ile görüşmek için geldiği memleketinde yakayı ele verdi.

A W736299 01

Katil zanlısının Elazığ’da Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan bir adrese geleceği bilgisi alan polis bahse konu adrese operasyon düzenledi. Evde yapılan aramada 2 yıldır firari olan baba, ahırda samanlık içerisinde yakalandı.

A W736299 02

Katil Babanın yapılan üst aramasında iç çamaşırına gizlenmiş bin 170 dolar, 200 euro, 3 bin 125 Türk lirası ve yaklaşık 991 bin lira değerinde 437 gramlık altın kemer ele geçirilen Y.U., emniyetteki sorgusundan sonra adliyeye sevk edilen Yaşar U. Eşini planlayarak öldürmek suçundan tutuklandı.

Editör: Ahmet Bolat