Arnavutköy'de meydana gelen olayda iddiaya göre daha önce alacak verecek meselesinden anlaşmazlık çıkan iki arkadaş buluştukları börekçide tartışmaya başladı. Daha sonra çıkan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Kavga sırasında biri arkadaşını silahla başından vurarak öldürdü.

Börekçide Buluştular

Olay, bugün saat 15:30'da Arnavutköy'de meydana geldi. Aralarında alacak verecek meselesi olduğu iddia edilen 60 yaşındaki Abdullah Ürkmez ve 64 yaşındaki Salih İplik bir börekçide buluştular.

Tabancasıyla Kafasına Ateş Etti

Buluşarak konuşmaya başlayan iki arkadaş arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında sinirlenen Salih İplik yanında getirdiği tabancasıyla Abdullah Ürkmez’in kafasına ateş etti.

Feci Kaza! Pikap Takla Attı: 1'i Ağır 3 Yaralı Feci Kaza! Pikap Takla Attı: 1'i Ağır 3 Yaralı

Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtarılamadı

Kanlar içinde kalan Ürkmez oturduğu sandalyeye yığıldı. Olay sonrasında bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan Ürkmez, ekipler tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Abdullah Ürkmez tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olay Yerinin 200 Metre Yakınında Yakalandı

Saldırıyı gerçekleştiren Salih İplik ise yürüyerek çıktığı börekçinin 200 metre yakınında yakalandı. 

Cep Telefonu Kamerasına Yansıdı

Saldırıdan hemen sonra yaşananlar ve saldırganın yakalanma anı cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde börekçide kafasından vurulan Abdullah Ürkmez'in ambulansa taşınması, saldırgan Salih İplik'in saldırı noktasından 200 metre uzaklıkta silahıyla yakalanarak gözaltına alınması yer alıyor.

Editör: Merve Erol