Fenerbahçe-sivaspor maç skoru 2-2 beraberlikle sonuçlandı. Kendi sahasında berabere kalan Sivasspor’un Teknik Direktörü Bülent Uygun maçın ardından yaptığı açıklamada sosyal medyanın gündemine oturan sözler söyledi. Teknik Direktör Bülent Uygun, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

‘O Capsleri Sokacağım Bir Yerlere’

Bülent Uygun olay yaratan açıklamasında Sivasspor taraftarlarına seslenerek, "Sosyal medyada Sivasspor taraftarlarından bizi linçleyenlere karşı bize sahip çıkmaları için ricada bulunacağım. Ben artık yoruldum. Hepsine 100'er milyar lira tazminat davası açacağım. O capsler var, capsler. O capsleri sokacağım bir yerlere. Sonra görecekler benim kim olduğumu. Kalabalıkta konuşanın tenhada affı olmazmış. Bakacağız" ifadelerini kullandı.

‘Onun Bunun Çocuklarına Edecek Söz Yok’

Uygun sözlerinin devamında ise sinirlerine hâkim olamayarak,"2 sene önce Rize'deyken Galatasaray'ı evinde yenmiştik ve o zaman da onlar şampiyonluktan olmuştu. Dolayısıyla şampiyonun kim olduğu beni ilgilendirmiyor. Sadece, sosyal medyadan anamıza avradımıza çoluğumuza çocuğumuza küfür eden yani onun bunun çocuklarına edecek söz yok. Nasıl bir şekil aldık, nasıl birbirimize sevgimizi saygımızı, inancımız kaybettik onu anlamış değilim. Bu kadar iftira atılıyor" diye konuştu.

‘Sosyal Medyanın Kirli Trolleri, Yani Paralı Askerleri’

Uygun  sosyal medya üzerinden edilen küfürlerden bahsederek, "Cenabı hakkın bir kaderi vardır. Kader gayrete aşıktır. Bizim gücümüz, yapımız mı neydi. Bunları yaşamamız gerekiyordu. Sosyal medyanın kirli trolleri, yani paralı askerleri... Ettikleri küfürler var ya hepsi onlara. Bize bir şey olduğu yok. Ben buradayım. Hep aynı yerdeyim" dedi.

Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti! Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti!

‘Kalemini Paraya Satan Satılıklar Var’

Konuşmasının devamında gazetecilerin para alarak inadına yalan haber yaptığını söyleyen "Beni herkes tanır, gelir. Sosyal medyadan küfür ettim der, hakkını alır. Ben de veriyorum tazminat davasına, alırım parayı, fark etmiyor bağışlıyorum. Kendi ülkende bu kadar kirlenen bir toplum. Ne olduk arkadaş ya! Eskiden birbirimizin evlerine giden, saygıda kusur etmeyen, doğruyu yazan gazeteciler... Şimdi para alıyorlar, onlar kendilerini biliyor, konuşacağım. Para alıyor, inadına yalan haber yapıyor. Kalemini paraya satan satılıklar var. Sosyal medyadan ahkâm kesiyor. Altına da 700-800 kişi..." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi