Sağlık'ta her geçen gün daha modern hale gelen Kayseri'de İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan'da hem yapılan çalışmaları hemde sağlık hizmetlerini yakından takip ediyor.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan; beraberindeki heyet ile birlikte Bünyan ilçesinde sunulan sağlık hizmetlerini yerinde inceledi.
Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen ile başlayan ilçe ziyaretindee İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan; daha sonra 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Büyüktuzhisar Aile Sağlığı Merkezi ve Bünyan Devlet Hastanesi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Bunyan Hastane4 Kopya

Erşan, İstek Ve Talepleri Dinledi

Ziyaretler sırasında hizmet sunum alanlarını dolaşarak görevi başındaki personelin istek ve önerilerini dinleyen Erşan, tedavi gören hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun temennilerini iletti. İl Sağlık Müdürü Erşan saha ziyaretlerini gerçekleştirirken, müdürlük ekipleri de ilçedeki sağlık tesislerini yerinde görerek; kullanılan tıbbi cihazlar, resmi dokümanlar, hasta istatistikleri, bebek - gebe izlem sayıları, kanser tarama sayıları, hizmet sunum alanları ve fiziki çalışma ortamı hakkında değerlendirme raporu hazırladı.

Bunyan Hastane3 Kopya

Bünyan'lı Başkan Talimat Verdi! Çalışmalar Başladı Bünyan'lı Başkan Talimat Verdi! Çalışmalar Başladı

Toplantının sonunda konuşan İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan, Hastane Başhekimi Dr. Nuri Çakır ve ekibine gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti. İl Sağlık Müdürü Erşan'a temaslarında; Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Burhan Akın, Sağlık Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Cengiz Çavumirza, Personel Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Mustafa Karaağaç, Destek Hizmetleri Başkanı Mesut Akdeniz, başkan yardımcıları ve ilgili birimlerin sorumluları eşlik etti.

Muhabir: İHA