Uzman Çavuş Hakkı Durmuş, Memleketi Bünyan'da Son Yolculuğuna Uğurlandı Uzman Çavuş Hakkı Durmuş, Memleketi Bünyan'da Son Yolculuğuna Uğurlandı

31 Mart yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla partiler adaylarını açıklamaya devam ediyor. BBP’nin Bünyan Belediye Başkan adayı Fatma Şenyüz Güner oldu. Şenyüz, Bünyan İlçe Başkanlığı’nda BBP Kayseri İl Başkanı Erkan Demirci, İl Başkan Yardımcısı Hacı Kılıç, Melikgazi Belediye Başkan adayı Ercan Yozgat, Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Hayrettin Uslu, merkez karar ve yönetim kurulu (MKYK) üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Güler burada yaptığı açıklamada, “Bünyan’ımız için çıkmış olduğumuz bu kutlu ve güzel yolda her şeyden önce şehitlerimizi saygıyla anıyorum. Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'na yakışır bir başkan olmak için mücadele vereceğimden hiç şüpheniz olmasın. Sayın Genel Başkanımıza da sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Hepinize layık olmaya çalışacağım. Bünyan’ımız da en güzelini yapmak için adayım. Bünyan’ı almak için hep beraber buradayız. Alacağız da. Biz Bünyan için varız” diye konuştu. 


‘BURADA SEÇİMİ ALACAĞIMIZA İNANCIMIZ TAMDIR’
BBP Kayseri İl Başkanı Erkan Demirci ise Belediye Başkan adayı Fatma Şenyüz Güler’e başarılarak dileyerek, “Sevgili dava arkadaşlarım, saygıdeğer Bünyan Belediye başkan adayımız Fatma Güler Hanım ile bugün tekrar tarihi bir güne şahitlik etmekteyiz. Rahmetli şehit liderimize yakışacak, Genel Başkanımız Mustafa Destici'nin takdirleriyle özel bir aday hazırlıyoruz. Daha önce söylediğimiz gibi biz Kayseri'de tüm ilçelerde kendi adaylarımızla ve kendi logomuzla seçimlere gideceğimizi ifade etmiştik.

 Bugün Bünyan’da Bünyan'ın büyük bir şansı olacağına inandığım sayın Fatma Hanım'ı seçimlerde belediye başkan adayı olarak açıklıyoruz. Bu güzel Bünyan’ımızı kendine yakışan ilçe olmanın vasıflarını kullanan bir belediye yapacağına inancımız tamdır. Bu anlamda Sayın başkanımızı tebrik ediyorum. Bu çıkmış olduğu kutlu yolda hayırlı başarılar diliyorum. İnşallah burada seçimi alacağımıza inancımız tamdır. İl teşkilatı olarak biz başkanımızın her daim yanında olacağımızı ifade ediyorum” ifadelerini kullandı.
Fatma Şenyüz Güner, aday gösterilmediği için İYİ Partiden istifa etmişti.

Editör: Ahmet Bolat