Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın son durağı Felahiye oldu.  ‘Felahiye Hazır ve Kararlı’ sloganı ile düzenlenen mitinge katılan Bakan Büyükkılıç, ihtiyaç sahibi ailelere daha önce verdiği kombi sözünü yerine getirdi ve bir tır dolusu kombi ile ilçeye giti.

Başkan Büyükkılıç, “Doğal gaz dediniz geldi, doğal gaza ihtiyacı olan kardeşlerimizin kombi talebi vardı, sözünü verdik, maşallah tır benden önce gelmiş, helal olsun size, hak ediyorsunuz” diye konuştu.

Büyükşehir Meclisi'nde Yeni Dönem Başladı! Yeni Komisyon Üyeleri Belli Oldu? Büyükşehir Meclisi'nde Yeni Dönem Başladı! Yeni Komisyon Üyeleri Belli Oldu?

Hem kent merkezinde hem de ilçelerde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçelerde vatandaşla kucaklaşmayı sürüdürüyor. Başkan Memduh Büyükkılıç, burada ‘Felahiye Seninle Gurur Duyuyor’ sloganları ile karşılandı.

'Biz Sizlere Minnettarız'

Felahiye sakinlerinin icraata ve hizmete baktığını söyleyen Büyükkılıç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yerli ve milli insanların merkezi olan Felahiye’mizde ellerinizde ay yıldızlı Türk bayraklarımız, AK Parti ve üç hilal bayraklarımız ile Felahiye cumhurun kalesi olmuş, elhamdülillah. Sizlerin bir kardeş, bir büyüğü olarak alnınızdan öpüyorum. Ne zaman gelsek burada bizlere sahip çıkıyor, her zaman ilçemize sevdalı insanlar olarak hizmeti önemsiyorsunuz. Felahiye’nin insanı icraata bakar, hizmetlerimiz içinizi ısıtıyor mu ısıtıyor. Biz sizlere minnettarız, bu hizmetleri yapma fırsatını sizler veriyorsunuz. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bahçeli olmak üzere onlar orada kenetlenirken, biz de burada kenetleniyoruz.” dedi.

Felahiye Miting23

Büyükkılıç: Maşallah Tır Benden Önce Gelmiş

İhtiyaç sahibi ailelere daha önce verdiği kombi sözünü yerine getiren  Başkan Büyükkılıç, “Ne dediysek yaptık. Göğdere dediniz yaptık, doğal gaz dediniz geldi, doğal gaza ihtiyacı olan kardeşlerimizin kombi talebi vardı, sözünü verdik, maşallah tır benden önce gelmiş, helal olsun size, hak ediyorsunuz. Yapamayacağımız, hayata geçiremeyeceğimiz bir sözü paylaşmayız. Kombiler varsa, o zaman Felahiye’ye doğal gaz da gelmiş” dedi.

Felahiye Kombi12

Büyükkılıç, “Bu güzel Ramazan gününde, şehrimize sevdalı, ilçesine sevdalı, kardeşlerimiz. Burası Felahiye ay yıldızlı Türk bayrağının altında vatanına, milletine bağlı, bu anlayışa sahip insanların yapacağı şey istikrardır. Bu seçim istikrar seçimi, bu seçim hizmet seçimi, belediye seçimidir. Bugüne kadar yapılanları kim yaptıysa, bundan sonraki irade yine onu yapar. Biz hizmet için varız ve başka bir kaygımız yok” diye konuştu.

Felahiye İçin Ne Gerekiyorsa Yapacağız

Felahiye Belediye Başkan Adayı Vural Coşkun için vatandaşlardan oy talep eden ve Felahiye için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirten Büyükkılıç, birlikte anlam ifade ettiklerini ve birlikte bereket var olduğu anlayışı ile hareket ettiklerini de sözlerine ekleyerek “Biz ülkemize sevdalıyız, ilçemize sevdalıyız” diyerek sözlerini tamamladı.

Muhabir: KURUM BÜLTENİ