Canlı yayında CHP İstanbul Milletvekili Doç. Dr. Yunus Emre ile Star Gazetesi yazarı Resul Tosun arasında tansiyon yükseldi. El değiştiren belediyeler üzerinden yaşanan tartışma sırasında Tosun ayağa kalkarak tepki gösterdi. Emre ise sert bir üslupla yanıt verdi.

Kayseri’de Böyle Vahşet Görülmedi! Ayakları Kesilmiş Halde Bulundu! Kayseri’de Böyle Vahşet Görülmedi! Ayakları Kesilmiş Halde Bulundu!

Tartışma Alevlenince Ayağa Kalktı

Canlı yayında 31 Mart Yerel Seçimlerinde el değiştiren belediyelerden kalan borçlar konuşulurken tartışma çıktı. Çıkan tartışmada Resul Tosun bir anda ayağa fırladı.

Canlı Yayında Tansiyon Yükseldi! Gazeteci Ayağa Fırladı!

‘Bu Yolsuzluğu Niçin Savunuyorsunuz?’

CHP milletvekili Yunus Emre canlı yayında çıkan tartışma esnasında, "Ben bu konuyu gündeme getirdim. Ancak maalesef hemen tepki göstererek beni konuşturmamaya çalışıyorsunuz. Son 15 dakikadır aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz. Canlı yayında belediye başkanıyla iletişime geçtim. Bu yolsuzluğu niçin savunuyorsunuz? Artık yeter" ifadelerini kullandı. 

‘Eğer Yalan Söylüyorsanız, Size Yazıklar Olsun’

Tosun ise ayağa fırladığı tartışmada, "Eğer yeterli gelmiyorsa, isterseniz kalkıp gidebilirsiniz. 100 milyon TL'lik bir faturada haksızlık varsa yazıklar olsun. Eğer yalan söylüyorsanız, size yazıklar olsun. Lütfen terbiyeli olun. Sesinizi yükseltmeyin. Savunma yapmıyorsunuz, sadece ajitasyon yapıyorsunuz ve bağırarak haklı olamazsınız" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi