CHP'nin Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Deniz Yağan, resmi olmayan sonuçlara göre seçimi 289 oy farkı ile kazandığı açıklanmıştı.

Deniz Postası TV mikrofonlarına özel açıklamalarda bulunan CHP'nin Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Deniz Yağan, çok heyecanlı ve çoık sevinçli olduklarını söyledi.

Evet başkanım seçimleri kazandınız. Ne hissediyorsunuz?

MHP'li Eski Başkandan Dikkat Çeken Açıklama! 'Her Zaman Emrindeyim' MHP'li Eski Başkandan Dikkat Çeken Açıklama! 'Her Zaman Emrindeyim'

Deniz Yağan: Hem kendimiz hemde Pınarbaşı halkı adına da çok sevinçliyiz. Çok heyecanlıyız. Söyleyecek kelime bulamıyorum. Pınarbaşı kazandı, Pınarbaşı halkı kazandı. Hiçbir zaman ayrıştırıcı olmayacağız. Kesinlikle birleştirici olacağız. Her türlü emeğimizi Pınarbaşı için vereceğiz. Pınarbaşı'nın kalkınması için elimizden gelen her türlü çabayı sarf edeceğiz.

Başkanım bir önceki seçimlerde ne kadar oy almıştınız? Şu an ne kadara oy aldınız?

Deniz Yağan: Bir önceki seçimde 324 farkla şimdiki seçimde ise 289 farkla seçimi kazandık. Tabii katılımlar az oldu. Muhtarlıklardan dolayı oldu.

Pınarbaşı halkının ondan sonra size nasıl bir hizmet verecek?

Türkiye genelinde 412 Belediye almıştık. Şimdi 413 tane belediyemiz oldu. Pınarbaşımız için her türlü hizmeti yapacağız. 

Deniz Yağan'ın eşi de seçim sonrası Deniz Postası TV'ye açıklamalarda bulundu.

Sizi de tanıyarak görüşlerinizi alabilir miyiz?

Deniz Yağan'ın eşiyim. Çok mutluyuz.Büyük bir mücadele verdik. Altı aydır, yedi aydır sahadayız. İnsanları ikna etmek gerçekten çok zor. Karşımızda çok önemli bir güç vardı diyeyim artık. MHP'ye karşı yıllardır verdiğimiz bir mücadele. 35 yıllık partiye karşı. 35 yıllık bir mücadelenin karşılığını almış olduk inşallah.

Muhabir: SEVİLAY AY