Fatih Portakal'dan Görevden Alınma Tespiti: Erdoğan Bay Bay Diyecek! Fatih Portakal'dan Görevden Alınma Tespiti: Erdoğan Bay Bay Diyecek!

Kocasinan Belediye Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, ‘Kocasinan’da yaşamak ayrıcalıklıdır’ dedirtene kadar projeler üreteceklerini söyledi.

Kocasinanan (2)

Erkilet Mahallesi’ndeki Bir  Düğün Salon’unda düzenlenen iftar programına katılan Kocasinan Belediye Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, “Vatandaşlarımıza ’Kocasinan ilçesinde yaşamak ayrıcalıklıdır’ dedirtene kadar çalışmaya devam edeceğiz.  Kocasinan’ın her bir mahallesine hizmet ediyoruz. 45 merkez ve 48 köyümüz olan ilçemizde her bir cadde ve sokakta izimiz var.

Kocasinanan (4)

Geçen ay açılışını yaptığımız Kayseri’de en büyük tesis olan 41. tesisimiz hayırlı uğurlu olsun. Tarman kültür Merkezi’ni de bu yıl tamamlayacağız. Sadece kütüphane değil, biyolojik göleti de olan bir Kafe Sinan’ı da ilçeye kazandıracağız.

Kocasinanan (3)

Önümüzdeki dönemde de Hızır İlyas köşkü ve Erkilet Millet Bahçesi’nde herkesin gelmek istediği bir seyir terası yapacağız. O bölgemiz şimdiden cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Gök Gözlem Evi olarak hizmet veren o bölgeye bir de uzay ve astronomi müzesi ile ilgili Astronomi Köyü Projesini hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Editör: Ahmet Bolat