MHP Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği Elit Düğün Salonunda gerçeklerştirildi. Yemekte Cumhur İttifakı'nın Kayseri'deki temsilcileri biraraya geldi. MHP Kayseri teşkilatı belediye başkan adayları ve 2 milletvekili ile tam kadro katılırken AK Partili milletvekillerinin iftar yemeğinde olmaması dikkat çekti.
Programa; MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, MHP İl Başkanı Seyit Demirezen, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, ilçe belediye başkan adayları, AK Parti ve MHP İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

Düzensiz Göçmenlere Geçit Yok! Bin 177 Kişi Yakalandı Düzensiz Göçmenlere Geçit Yok! Bin 177 Kişi Yakalandı

Mhp Iftar Yemeği Kayseri (3)
İftar sonrası konuşma yapan MHP İl Başkanı Seyit Demirezen :Ayrıştırmadan Kayseri’deki 17 belediyenin tamamını rekor oyla kazanacağımıza inancımız tamdır. ” dedi.
Görevi boyunca Kayseri'de belediye başkanlarına abilik yaptığını belirten Memduh Büyükkılıç, "Kayseri'deki cılız seslerin yükselmesinin engellenmesi adına Cumhur ittifakının başarısına ihtiyacı var. Bundan sonraki süreçte de daha da fazla layık olmak adına gereken çabayı göstereceğiz." şeklinde konuştu. 

Mhp Iftar Yemeği Kayseri (2)
Cumhur İttifakının kayseri'de birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığını belirten MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy diğer konuşmacılar gibi Kayseri'de 17 belediyeyi kazanmak istediklerini vurguladı.

Mhp Iftar Yemeği Kayseri (1)
Kayseri'de 31 Mart seçimlerinde 17-0 kazanma çağrısı yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, “Şehrin merkezini de taşrasını da ihya edeceğiz, taşra olmadan merkez olmaz. Rakip siyasi partilerin adayları var Ama ortada elle tutulur bir projeleri yok. Kayseri'yi ileriye taşıyacak, vizyon projeler Cumhur İttifakının adaylarında fazlasıyla vardır.
Kayseri bizim sevdamızdır, başka sevdayı yüreğimizde barınmaz. Başarımızı daha ileri kulvarlara taşıyacağız. Yeniden  cumhur ittifakı Kayseri'de sizlerin sandıkta göstereceği iradeyle hizmet edecektir."dedi.

Mhp Iftar Yemeği Kayseri (6)

Editör: Ahmet Bolat