Adana'nın Seyhan ilçesi Gülbahçesi Mahallesi'nde dün gerçekleşen dehşet verici olayın detayları netleşmeye devam ediyor. Boşanma sürecinde olan Hakim A., eşi Şükran A. ve ailesiyle yaşanan anlaşmazlık sonrası büyük bir trajediye imza attı. Şiddetli geçimsizlik nedeniyle Şükran A., ailesinin yanında kalırken, 3 aylık bebeği Deniz'i babasına göstermemişti. Öğle saatlerinde kayınpederinin evine giden Hakim A., eşiyle tartışmaya başladı. Tartışma hızla büyüyerek silahlı bir çatışmaya dönüştü.

Ghjö

Görüntülerde mahalle sakinlerinin çığlıkları arasında, Hakim A.'nın belinden çıkardığı tabancayla önce eşine, ardından kayınvalidesi Leyla A., kayınpederi Turgut E. ve kayınbiraderi Muhammed E.'ye ateş ettiği açıkça görüldü. Cinayet anı, cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Mahalle sakinlerinin çaresiz çağrıları ve "Hakim yapma" diye yalvarışları, olayın vahametini ortaya koyuyor.

Adsız (1200 X 705 Piksel) (69)

Kasten Adam Öldürme, Uyuşturucu Ticareti Her Şey Var! Kasten Adam Öldürme, Uyuşturucu Ticareti Her Şey Var!

Olay yerinde 4 kişinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan bu korkunç olayın ardından Hakim A., bebeğiyle birlikte kaçarken, polis ekipleri tarafından yakalanması için geniş çaplı bir operasyon başlatıldı. Toplumda büyük infial yaratan bu cinayet, şiddetin sonuçlarını bir kez daha acı bir şekilde gözler önüne serdi.

Kaynak: İHA