Yenilenecek seçimler için Türkiye’nin gözü kulağı Pınarbaşı’da. CHP adayı Deniz Yağan ve Cumhur İttifakı adayı Memduh Uzunluoğlu arasında geçen belediye başkanlık yarışında kim galip gelecek, bugün akşam belli olacak. Oy verme işleminin başlamasıyla birlikte herkesin dikkati Pınarbaşı’da olacak. 

İki adaya da seçim sürecinde destek olan ve ilçeyi ziyaret eden isimler olmuştu. CHP adayı Deniz Yağan’ı desteklemek için bugün Pınarbaşı’na sürpriz bir isim geldi. 
CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Pınarbaşı’na gelerek Deniz Yağan’a olan desteklerini iletti. Balıkesir ilçesi Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza da CHP adayına destek verdi. 

Pınarbaşı Sivas Milletvekili 3 (1)

Kısa bir açıklama yapan Ulaş Karasu, “Verilen her oyun hakkını savunmak, Deniz Yağan Başkanımızı Pınarbaşı Belediye Başkanı yapmak için Kayseri’deyiz. 

Oy verme işleminin başlamasıyla beraber, Bandırma Belediye Başkanımız Dursun Mirza ve Pınarbaşı İlçe Başkanımız Eser Çetinkaya ile birlikte okulları ziyaret ederek sandık kurullarına ve oy kullanan vatandaşlarımıza başarılar diledik.

Deniz Yağan’a O İsimlerden Sürpriz Destek! Pınarbaşı’na Geldiler Deniz Yağan’a O İsimlerden Sürpriz Destek! Pınarbaşı’na Geldiler

Pınarbaşı Sivas Milletvekili 2 (1)

31 Mart’ta kazandığımız seçimi, türlü oyunlarla iptal edenlere vatandaşlarımız bir kez daha sandıkta dersini verecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber