Sosyal medyada genç bir kadının çektiği video gündem oldu. Arkadaşlarıyla dün oynanan maçı izledikten sonra evine dönmek için durakta otobüs bekleyen genç kadın sözlü tacize maruz kaldığını gözyaşları içerisinde anlattı.

Durakta Otobüs Beklerken Tacize Uğradı: Dehşet Anları Gözyaşları İçerisinde Anlattı!

Arkadaşının milli maç izledikten sonra üzerinde formayla gece evine dönmek için otobüs bekleyen bir genç kadın, sosyal medya üzerinden çektiği bir videoda yaşadıklarını ve uğradığı sözlü tacizi anlatarak gözyaşları içerisinde isyan etti.

'İnanamıyorum Artık, Yeter'

Genç kadın yaşadığı dehşet anlarını şu sözlerle anlattı:

"O kadar bıktım ki nasıl anlatacağım bilemiyorum. Üzerimde forma var, durakta oturuyorum. Buraya gelene kadar sayısız erkeğin sözlü tacizine maruz kaldım. Gayet işlek bir yer ve burada duruyorum, tacize uğradım bak. Benim bir kadın olarak gece otobüs bile beklemeye hakkım yok. 50 küsur yaşında 2 tane adam arabayla yanıma geldi. Sürekli arabalar yanaşıyor. İnanamıyorum artık, yeter"

Dilan Polat'ın Kardeşi Dayanamayıp Paylaştı! Son Halini Gören Gözlerine İnanamadı! Dilan Polat'ın Kardeşi Dayanamayıp Paylaştı! Son Halini Gören Gözlerine İnanamadı!

Genç kadının anlattıkları sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kaynak: Haber Merkezi