Havaların soğuk gitmesinden dolayı acil servislerdeki yoğunluklar devam ediyor. Bu kapsamda muayene olan vatandaşlar ilaçlarını alabilmek için eczanelerin yolunu tutuyorlar. Hasta olup ilaç almak için eczaneye gidecek vatandaşlara Kayseri Eczacı Odası 12’nci Bölgeden uyarı geldi. Kayseri Eczacı Odası uyarısında saat 19.30’dan sonrasına dikkat çekti. Bu saatten sonra bakım ve iyileştirme çalışmalarından dolayı, vatandaşların eczanelerden ilaç temin etmesi zorlaşacak.  

Eczane 1

Özhaseki: Vatandaşımızın Mutluluğu Ve Duası En Büyük Gücümüz Özhaseki: Vatandaşımızın Mutluluğu Ve Duası En Büyük Gücümüz

Kayseri Eczacı Odası’ndan yapılan açıklamada, “Kurumumuz sistemlerinde 25 Mart 2024 tarihinde saat 11:00 den itibaren MEDULA sistemi üzerinden verilen bazı hizmetlerde kesintiler yaşanmaktadır. 25 Mart 2024 tarihinde saat 19:30 dan itibaren yaklaşık üç saat sürmesi planlanan bakım ve iyileştirme çalışması yapılacağından, çalışma yapılacak zaman aralığında eczanelerden ilaç temininde sorun yaşanabilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.  

Kaynak: Haber Merkezi