Kayseri Büyükşehir Belediyesi KAYMEK sosyal tesislerinin tüm şubeleri için gerçekleştirdiği sayısız hizmet ve etkinliklerin yanında Erciyes'i hiç göremeyen kursiyerlere de bu konuda destek olmaya devam ediyor.

KAYMEK İncesu Sosyal Yaşam Merkezi'nde eğitim gören 45 kadın kursiyer, Kayseri Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği etkinlikle Erciyes Dağı'nı gezdi.

Beyaz Minimalist Ekonomi Haberleri Instagram Gönderisi (13) (1)

Erciyes'in Güzellikleriyle Buluştular

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde etkin ve kaliteli mesleki kurs ve kültür sanat hizmetleri ile vatandaşlara dokunan Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) kurslarında eğitim alan kadın kursiyerlerinden Anadolu'nun incisi Erciyes Dağı'nı bugüne kadar yakından hiç görmemiş olanları Erciyes'in güzellikleriyle buluşturuyor.

İnsan Odaklı Hizmet Vizyonu İle Çalışmalar Yürüttü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın "insan odaklı hizmet" vizyonu ile çalışmalarını yürütmeye devam ediyor. KAYMEK A.Ş. kadın kursiyerlere, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Erciyes A.Ş. tarafından yönetilen dünya standartlarındaki sayılı kayak merkezlerinden biri olan ve yüzbinlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaya devam eden Erciyes Kayak Merkezi'ni gezdirdi.

Beyaz Minimalist Ekonomi Haberleri Instagram Gönderisi (12) (1)

Gezi 4 Saat Sürdü

KAYMEK, İncesu Sosyal Yaşam Merkezi'nde eğitim gören ve Erciyes Dağı'nı hiç yakından görmeyen 45 kadın kursiyere yönelik Erciyes gezisi 4 saat sürdü. Kursiyerler, 4 saat süren gezide teleferiğe binip, kayak yaparak Erciyes'in tadını çıkardı. Kursiyerlere çeşitli ikramlar da yapıldı.

Kayseri Bu Projeyle Bir İlke İmza Atacak! Kayseri Bu Projeyle Bir İlke İmza Atacak!

Teşekkür Ettiler

Geziye katılan ve Erciyes'in beyaz örtü altındaki güzelliklerini yakından gören kursiyerler, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'a, "Bize bu güzel geziyi hazırlayan başta başkanımız Memduh Büyükkılıç Bey'e, müdürlerimize ve bütün emeği geçen hocalarımıza teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız" sözleri ile teşekkür ettiler.

Kaynak: Haber Merkezi