ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı yayınlanan her bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturuyor. Programa başvuran konuklar ve yaşanan olaylar izleyicilerin dikkatini çekerken bu defa Kayseri’de yaşanan bir olay, izleyicileri ekrana kilitledi. 

Eşinin Amcasının Oğlu Sandığı Kişi  Sevgilisi Çıktı

Programa katılan Murat Küçü, kısa süre içinde evlendiği eşi Derya Dede Küçü tarafından dolandırıldığını belirtti. 3 günde evlendiğini söylediği eşi Derya’nın sevgilisinin, onları tanıştıran Bekir Halisoğlu olduğunu iddia etti. İkinci evliliğini yapan Küçü, 3 gün içinde apar topar evlendiği Derya Dede Küçü tarafından dolandırıldığını söyleyerek yardım istedi. Murat Küçü Derya ile evlenmesine vesile olan aracı Bekir Halisoğlu’nun, karısının sevgilisi çıktığını ve 600 Bin lira dolandırıldığını da sözlerine ekledi. 

'Onların Niyeti Farklıymış'

Derya ile evliliğini anlatan Murat Küçü eşinin Kayseri’ye taşınmak istediğini şu sözlerle belirtti:

"Bizi Bekir tanıştırdı, o benim akrabam. Bekir, 'Amcamın kızıyla tanış' dedi ve tanıştık, ardından evlendik. Evde bir ses olsun istedim ama onların niyeti farklıymış. Eşim, gizlice telefonda konuşmaya başladı ve amcasının oğlu olduğunu söyledi. Sonra Kayseri'ye taşınmak istedi. Kredi çekip ev eşyalarını aldık ve 1 yıl peşin kira verdik. Ancak her gün kuaföre gittiğini söyleyip evden çıkıyordu. Gittiğimiz her yerde Bekir'i görüyorduk. En son 'Sen benimle mi evlisin Bekir'le mi?' dedim. Bekir de evliydi ama bizim eve geldiğinde eşini getirmiyordu”

'İlişkimi Ispatlasın, Sonra Yayına Çıksın'

Canlı yayına bağlanan eşi Derya ise bu iddiaları yalanlayarak, “Şuan işteyim rahat konuşamıyorum, Esra hanım sizi severek izliyorum. Komşum size anlatsın. Bekir ile olan ilişkimi ıspatlasın, ondan sonra yayına çıksın” ifadelerini kullandı. 

Ünlü Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı! Gözyaşları Sel Oldu! Ünlü Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı! Gözyaşları Sel Oldu!

'3 Gün İçinde Evlenmedik, 10 Gün Sonra Nikah Kıydık'

Derya, "Bizi Bekir değil, Ramazan tanıştırdı. 3 gün içinde evlenmedik, 10 gün sonra nikah kıydık. Murat'ın psikolojik sorunları vardı. Ramazan da 'Murat'ı adam sandım, sizi tanıştırdığıma pişmanım' dedi" diyince ortalık daha da karıştı.

'Sadece Ona Yardımcı Olduğunu Zannediyor'

Derya'nın bir arkadaşı ise yayına bağlanarak, "Derya, Bekir ile 2 yıl dini nikahla yaşadı. Sonra ev almak için Murat ile evlendi. Bekir'in eşi, Derya ile olan ilişkisini bilmiyor, sadece ona yardımcı olduğunu zannediyor" diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi