Kayserispor'da Futbolu Bırakmıştı! Adı İstanbul'da Yaşayacak Kayserispor'da Futbolu Bırakmıştı! Adı İstanbul'da Yaşayacak

EURO 2024 Avrupa Şampiyonası öncesi deplasmanda Polonya ile karşılaşacak olan A Milli takımımız geniş kadroda değişikliğe gitti.

Avrupa şampiyonası hazırlıklarına hızla devam eden Türkiye, bugün son hazırlık maçına Polonya karşısında çıkacak. Kayserispor'un eski yıldız kalecisi Doğan Alemdar ise A Milli takımın geniş kadrosundan çıkartıldı. 

Doğan Alemdar Sd (1)

Rennes, forması giyen ve bu sezon Fransa 2. lig takımlarından Troyes'de kiralık olarak sezonu tamamlayan genç file bekçisi Doğan Alemdar A Milli takımın geniş kadrosunda hazırlanan planlamalar doğrultusunda  kadrodan çıkartıldı. A ve Ümit Milli takımlarımızın aday kadroları belirlenirken hazırlanan planlama sebebi ile Alemdar Konya'daki kamptan ayrılarak,Ümit Milli takımın İstanbul'daki kampına katılım gösterecek.

Doğan Alemdar, Ümit Milli takımımızın 2025 UEFA Avrupa 21 yaş altı şampiyonası elemeleri 1. Grupta karşılaşacağı Letonya maçının kadrosuna dahil oldu.

Kaynak: ÖZEL HABER