Kayseri’de AVM’ler Bayram’da Açık Olacak Mı? Kayseri’de AVM’ler Bayram’da Açık Olacak Mı?

Flaş gelişmeOğuz Murat Acı’yı aracıyla öldürdükten sonra annesi Eylem Tok tarafından ABD’ye kaçırılan katil Timur Cihantimur, hakkında kırmızı bülten çıkarıldı. 

Tüm Türkiye’nin gündemine oturan Oğuz Murat Aci'nin hayatını kaybettiği, 4 kişinin ise yaralandığı kazaya ilişkin başlatılan soruşturma devam ediyor.

Eylem Tok Cihan

1 Mart tarihinde ehliyeti olmadığı halde trafiğe çıkan ve trafik magandalığı yaparken, yol kenarındaki Oğuz Acı’nın ölümüne neden olan 17 yaşındaki Timur Cihantimur ve annesi Eylem Tok ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Yakalama Kararı Çıkarılmıştı
Olayla ilgili soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, 2 Mart 2024 tarihinde saat 03.50 sıralarında İstanbul Havalimanından Mısır'a gittikleri tespit edilen anne Eylem Tok hakkında ‘Suçluyu kayırma’ suçundan ve oğlu Timur Cihantimur hakkında ‘Bir kişinin ölümü ile birlikte birden fazla kişinin yaralanmasına sebebiyet vermek’ suçundan yakalama kararı çıkarmıştı. 

Eylem Tok1

Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur, yaşanan olayın ardından önce Mısır'a, oradan da Amerika’ya kaçmıştı. İki firari isim hakkında kırmızı bülten çıkarıldı.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ