Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor'un başarılı file bekçisi Bilal Bayazıt süper ligin en çok kurtarış kalecisi olarak tüm dikatleri üzerine çekiyor.

Gösterdiği performans ile yerli ve yabancı kulüplerin radarına giren genç kaleci transferi ile alakalı ilk kez açıklamalarda bulundu.

Lig'den düşme endişesini hiç yaşamadıklarını ifade eden genç kaleci Bilal Bayazıt, "Başımızda Burak hoca gibi biri var. Oyunculara nasıl yakalaşacağını çok iyi biliyor. Geldiği ilk hafta 'Bilal sen çok rahat ol, Her topa çık, Hatan varsa bu benim hatam ama kurtarırsan senin kurtarışın' dedi. Eğer bir hoca bu özgürlüğü veriyorsa o hoca için her türlü fedakarlığı yaparsın" diye konuştu.

Her İdmandan Sonra Hoca Beni Kaleye Geçiriyor

Genç file bekçisi Bilal Bayazıt, 'Burak hoca her idmandan sonra beni kaleye geçiriyor. Hocamızın kalitesi belli. Herşeyden önce Burak hoca çok kaliteli bir insan" dedi.

Lig'de kalacağımıza İnanıyorum

Çok kaliteli iyi takım olduklarını ifade eden Bilal Bayazıt, 'Çok iyi oyuncular var. kalan 2 maçımızıda kazanıp ligde kalacağımıza inanıyorum. Kayserispor olarak güçlü bir kadroya sahibiz'

Bilallllll 456

Sezon Sonunda Başkanla Konuşacağız

Kayserispor'un Ganalı Yıldızı Yanıyor! Kayserispor'un Ganalı Yıldızı Yanıyor!

Sezon sonunda Başkanla oturup konuşacaklarını belirten kaleci Bilal Bayazıt, 'Oturup geçtiğimiz günlerde başkanla konuştuk. Başkanım sezon bitsin. Beraber otururuz. Herşeyi değerlendiririz. Önce Kayserispor sonra benim için hayırlısı neyse öyle bir karar alacağız sezon sonunda. Ama şuan tek hedefim Kayserispor'da ligi en iyi şekilde bitirmek' açıklamasında bulundu.

Kaynak: ÖZEL HABER