Bitexen Giresunspor başkanı Nahid Ramazanın gündeme bomba gibi düşecek görüntüleri ortaya çıktı. Geçen sezon Süper Lig'den düşen, bu sezon ise TFF 1. Lig'de 7 puanla lig’e kalan Giresun spor’a bir bombada başkan Nahid Ramazan’dan geldi. Alkollü dans görüntüleri sosyal medyaya düşerek viral olan başkan adına Giresunspor Kulübü açıklamalarda bulundu.

Görüntülerin eski olduğunu iddia eden Giresunspor Medya Sorumlusu Haluk Şentürk’ten ilk açıklama geldi. Şentürk, "Uzun yıllar önce çekilmiş bir video. Sportif ve mali konularda yaşanan başarısızlıklardan ötürü görüntü sızdırıldı. Kendisine karşı kasıtlı yapılmış bir hareket. Görüntüler kulüp başkanı ya da yönetici olmadan önce çekildi. Kulüple ilgili hiçbir bağı olmadığı dönemden. Bir maçtan sonra çekilmiş görüntüler" diye konuştu.

Haluk Şentürk’ün bu açıklamaları magazin dünyasını tatmin etmedi. Başkan Nahid Ramazan’ın itibarının zedelenmemesi adına bu açıklamayı yaptığı konuşuldu.

Any Conv.com Giresunspor

Kötü bir sezon geçiren Giresunspor bu sezon Erzurumspor karşısında 10 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı. Başkanın şok eden görüntüleri sonrasında ise bu mağlubiyetler unutuldu.

9 şubatta kulübün sitesinden yapılan açıklamalarda ise transfer yasağının kaldırılmasına engel teşkil eden 136 milyon lira borç olduğu belirtildi.

Duruma ilişkin,"Bu meblağın 10 milyon lirasının da yönetim kurulu tarafından sağlanıyor olması, transfer tahtamızın açılması çalışmaları kapsamında bütün kamuoyunun gözü önünde verilmiş bazı taahhütlerin yerine getirilmemesi, kulübümüze verilen destek sözlerinin gerçekleşmemesi ve ülkemizdeki birçok kulübe sağlanan kredi imkanlarının, mevcut bir kredi borcumuzun bulunmamasına rağmen bu talebimizin karşılık bulmaması ve gerekli girişimlerimizin cevapsız kalması sonucunda transfer tahtamızın açılması hususu üzülerek belirtmek isteriz ki başarıya ulaşamamıştır" ifadeleri kullanıldı.

Kulüp başkanı Nahid Ramazan Yamak'ın hakkında detayların ise ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşacağı aktarıldı.

Muhabir: Merve Erol