Kayserispor İlk Maçına Çıkıyor! Maçın Günü ve Saati Değişti! Kayserispor İlk Maçına Çıkıyor! Maçın Günü ve Saati Değişti!

Kayserispor'un üç sezondur formasını giyen başarılı futbolcusu Gökhan Sazdağı, geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla dikkat çekti. Orta sahanın çeşitli bölgelerinde forma şansı bulan Gökhan, özellikle defans hattında sergilediği etkili ve güçlü performansıyla sarı-kırmızılı taraftarların takdirini kazandı. Bu sezon, üç farklı teknik direktörle çalışan Gökhan Sazdağı, her teknik direktörün istediği pozisyonda özverili bir şekilde mücadele etti.

Gökhan Sazdağı'dan Milli Takıma Destek

 Önceki dönemlerde Milli takım aday kadrosuna seçilmesine rağmen, maç şansı bulamayan Sazdağı, sezon boyunca istikrarlı bir performans sergiledi. Bazı futbolseverler, Gökhan Sazdağı'nın Milli Takım'a davet edilmesi gerektiği konusunda sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulundu. EURO 2024 Avrupa Şampiyonası  Türkiye'nin Portekiz maçı öncesinde de Milli Takım'a sosyal medya hesaplarından destek veren tecrübeli futbolcu " Milli Takım Ruhu" ifadelerinde bulundu.

Adsız (1200 X 705 Piksel) (40)

Kaynak: Özel Haber