Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Türkmen, Hobi Bahçesi kura çekiminde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Flaş Gelişme! Suç Örgütü Üyesinin Firari Gizli Tanığı Yakalandı! Flaş Gelişme! Suç Örgütü Üyesinin Firari Gizli Tanığı Yakalandı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Türkmen, "Öncelikle şehit, gazi ve engellilerimizin asillerin sayısı kadar yedeğini ardından emeklilerimizin sayısını çekiyoruz. Ondan sonra diğer hobi bahçesine geçiyoruz" dedi.

Kura 444

Çekilişlerin sonuçları canlı yayınlandığı gibi vatandaşlara mesaj olarak da ulaştığını ifade eden Mustafa Türkmen,  "Geçmişte gayri resmi devirlerin olduğu söyleniyordu. Bugün noter huzurunda çekilişler yapıldıktan sonra iş çok sıkı tutularak giriş çıkışlar kontrol edilerek. Çıkan kişinin kullanması ve devir yapılmamasına çok dikkat edilecek. Kurada kime çıktıysa hobi bahçesini o kullanacak. Ayrıca çekilişte çıkanların dosyaları detaylı incelenecek. Eğer engel varsa 1. Yedekteki kullanım hakkını sağlayacak" diye konuştu.

Kura55

Muhabir: Volkan Türkmenoğlu